چرا مردم فکر می کنند سئو جادویی است؟

آیا می دانید SEO به معنای بهینه سازی موتور جستجو چیست. خوب ، پس به هر حال معنی این سه کلمه چیست؟ این روش ارگانیک برای ایجاد جریان ترافیک در سایت هرگز مجبور به پرداخت هزینه تبلیغات برای انواع دیگر تبلیغات نیست. پیوندهای شما توسط نتایج موتور جستجو به صورت ارگانیک نمایه می شوند. همه ما می دانیم که تقریباً از همه سایت های موتور جستجو مربوط به Google ، Yahoo و Msn استفاده کرده ایم. این سایت های مهم از جمله یاهو و گوگل لیست می شوند. هرچه پیوند شما به نتایج موتور جستجو بالاتر منتشر شود ، به نوبه خود به معنای “رتبه بندی” شماست. این هدف اصلی است یا باید همانطور باشد که وبلاگ نویسی در صفحه وب خود انجام می دهید.

عناوین سئو  دو برابر بیشتر برای وب سایت به شما کمک می کنند. برچسب های عنوان – h1 ، h2 ، h3 ، h4 – نه تنها به شما کمک می کنند متن خود را قالب بندی کنید ، و همچنین صفحه را قادر به خواندن می کند ، و جدا از مواردی است که موتورهای جستجو هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه صفحه شما روی چه چیزی متمرکز شده است ، به آنها نگاه می کنند. استفاده از آنها به طور صحیح امری حیاتی است که علی رغم تلاش در جستجوگرها ، انجام می شود. با ادامه h1 باید (1) مورد وجود داشته باشد. در این قسمت موضوع صفحه را تنظیم می کنید. همراه با برچسب های h2 که برای اطلاع از بخشهای صفحه استفاده می شوند و برچسبهای h3 در آن بخشها ، شناسایی شده و غیره. از کلمه کلیدی صفحه یا تغییرات امروز در ابر برچسب عنوان خود استفاده کنید. هرچند مطمئن شوید که صفحه هنوز واضح و ساده است.

2) آیا می تواند انتظار داشته باشد که برای تجارت شما انجام دهد؟ یک شرکت مناسب بهینه سازی موتور جستجو باید توانایی تجزیه و تحلیل اینترنت شما و تدوین حداقل یک برنامه کلی در تلاش برای بالا بردن رتبه شما را داشته باشد. همچنین ، آنها در نهایت انجام می دهند تا بازدیدهای شما را افزایش دهند. به شما توصیه شود برخی از نکات نیاز به اقدام شما دارند. ممکن است نیازی به تلاش و انجام هر کاری که آنها پیشنهاد می کنند نداشته باشید ، اما حداقل دوباره درباره آن بحث کنید.

هرچه رتبه وب سایت شما بالاتر باشد ، احتمالاً ایمیل های بیشتری برای درخواست پیوند دریافت خواهید کرد. این یک قانون اینترنت است. با گفتن اینکه می توانید 90٪ این ایمیل ها را حذف کنید ، به من اجازه دهید در وقت و تلاش شما صرفه جویی کنم. به طور خاص چرا؟ زیرا 90٪ از آنها از سایتهایی می آیند که می خواهند از رتبه های خوب شما “تغذیه کنند” اما هیچ چیزی را ارائه نمی دهند.

معمولاً اخیراً پست ها و مقالاتی در مورد وبلاگ و فروم در ارتباط است که اگر با کارفرمای ناخواسته Seo هستید چه کاری باید انجام دهید. همه توصیه های خوب ، اما گاهی اوقات این SEO نیست که مشتری باشد ، بلکه مشتری است. بله ، درست است ، گاهی اوقات مشتری معمولاً بدون سرنخ است ، انتظارات نامعقولی دارد یا با سناریوی “چمن سبزتر است” که توسط رقابت ارائه می شود ، جذب می شود. بله ، بعضی اوقات مشتری ها بد هستند.

در مثال ما در بالا ، این تجارت در صنعت سبک زندگی فعال اقدام به فروش محصولات کرده است. در تمام موضوعات مناسب رتبه بندی برتر به دست آمد. فروش بسیار ناچیز بود. در یک جلسه جدی و جدی ، این موضوع به بیرون درز کرده بود که از هر 10 خریدار 8 درخواست کرده اند که محصول شما در نهایت پیچ خورده باشد! ARRRRRGGGG! این سئو کار طراحی شده مردها و زنانی بود که به سبک زندگی فعال علاقه مند بودند ، نه افرادی که در فکر خرید هدیه برای این زنان و مردان بودند. فروش ما با توجه به اینکه لیست ها در مخاطب اشتباه ظاهر می شدند وحشتناک بود!

شاید این تو باشی می تواند آنها باشد. حقایقی را بدست آورید که یک فرد پول می گیرد. شما قطعاً مایل نیستید با محکمی که فقط مکیدن شماست و تقریباً هیچ کاری برای انجام آن انجام نمی دهد ، زین شوید. از طرف دیگر ، واقعاً نمی خواهیم کشتی را در میانه راه پرش کنیم ، ممکن است یک کارزار قابل توجه باشد حتی اگر اتفاقات به سرعت کافی رخ نداده باشد. هر کسی تصمیم می گیرد سئو سایت شما را تخلیه کند ، تضمین می کنید که مشکل شما نیست!