نمی دانید از کجا می توانید یک ایجاد وب سایت حرفه ای کسب کنید؟

چگونه به خود Asp یاد می دهید؟ منابع زیادی وجود دارد ، اما شما از کجا شروع می کنید؟ در اینجا چند پیشنهاد در مورد چگونگی صرفه جویی در وقت و پول خود در حالی که تبدیل به یک وب سایت بزرگ ASP می شوید ، آمده است

وقتی به اندازه صفحه فکر می کنید ، آن را زیر 150 کیلوبایت نگه دارید. شخصی گفت که برخی از وب سایت ها دارای اندازه صفحه بیش از این هستند ، دلیل اصلی این امر این است که این نوع محدودیت فقط برای سایت های فاقد قدرت قابل توجه اعمال می شود. بله ، مانند سایتی که ممکن است هنوز برای ورود به سیستم تحت وب نباشد.طراحی سایت

هر وب سایتی را می توان هک کرد. با این حال برای سیستم های مدیریت محتوا ، سایت های تجارت الکترونیکی و همچنین سیستم هایی که در واقع برنامه هایی که در جایی در رایانه اجرا می شوند ، موارد بیشتری برای به روز نگه داشتن وجود دارد ، باید بدخواهان این نوع از بین برود.

قلم ها – قابلیت دید خوب یک طراحی وب خوب است. استفاده از قلم های استاندارد به جای قلم های پیچیده است. در واقع چرا دلیل این امر این است که قلم های معمولی در نتیجه با وضوح پایین تر ، در مانیتورها ساده تر می خوانند. استفاده از فونت های مختلف را به حداقل برسانید ، در عوض می توانید با سه سبک قلم استاندارد استفاده کنید تا به نظر حرفه ای برسد.

اصول برنامه های وب 2 ..0 را بیاموزید. ویژگی های اضافه شده مانند آلبوم عکس ، نقشه ، راهنما و حتی رتبه بندی موتور جستجو اساساً از طریق برنامه های Web.0.0 به دست می آید. وبلاگ نویسی ، بارگیری و RSS حتی می تواند در دسترس بازدید کنندگان وب سایت شما قرار گیرد.

اگر باور داشته باشید که برای نمایه سازی خود به موتورهایی مانند google نیاز دارید ، اشتباه خواهید کرد. بسیاری از شرکت های توسعه وب ساختگی این سرویس را می فروشند که خوب نیست. موتورهای جستجو با استفاده از عنکبوت (برنامه ای که صفحات وب را جستجو می کند) برای جستجوی هر صفحه وب در اینترنت کار می کنند. بنابراین اگر یک سایت اینترنتی دارید و نیاز به فهرست بندی آن دارید ، می توانید پیوندی به صفحه url دیگر فهرست شده قرار دهید. اگر عنکبوت آمد ، صفحه اصلی را بررسی می کند و هرگونه تغییر را بررسی می کند ، اگر وب سایت شما ناگهان به آن پیوند داده شده باشد ، پیوند را دنبال می کند و سپس هنگام استفاده از صفحه وب پیوندهای دیگر را دنبال کنید و این حیوانات را فهرست بندی کنید. اکنون تا زمانی که وب سایت شما به خوبی ساخته شده باشد و همه صفحات از طریق صفحه اصلی پیدا شوند ، عنکبوت شروع به کار می کند و هر صفحه را در صفحه وب فهرست می کند.

توسعه توجه کامل به موضوع و روشن کردن. همچنین باید اطلاعات را با وب سایت خود جمع کنید. صفحات وب باید به وضوح ، به طور مختصر هدف نسل خود را اطلاع دهند.

هنگام انجام توسعه وب آنلاین خود ، این نشانگرها را دنبال کنید و اینترنت شما می تواند پیروز شود. هدف اصلی شما در این سایت تولید سایتی است که توسط موتورهای جستجو آماده و قابل قبول باشد ، بنابراین می تواند به راحتی بازدید و جذب فروش کند. سایت سالم به درستی توسعه نیافته است ، بنابراین احتمالاً این فیلترها بسیار فیلتر شده اند.